Google Oyunları - 123 Oyunlar - Ben 10 Oyunları - Meb Oyun - Kral Oyun

Ortaklar Oyun Facebook
Sosyal MedyaSosyal Medya


KategorilerKategoriler
Diğer SitelerimizDiğer Sitelerimiz
ReklamlarReklamlar
Batman Gecenin Sıcağında

Oyunu BaşlatOynanma
738

Kategori
Çizgi Film Oyunları
Açıklama : Batman'in yardımına ihtiyacı var. Suçluları yakalayıp adaletin merhametli kollarına teslim etmelisin. Bunu başarırsan şehrin güvenliği sağlanmış olacak. Kahramanımızı YÖN TUŞLARI ile kontrol edebilirsin. "A" ve "S" tuşlarıyla düşmanlarla dövüşebilirsin. Space(Boşluk) tuşu ile Batman okunu atıp kendinizi yukarıya çekebilirsiniz.

Benzer Oyunlar
REKLAMLAR
Zombi Ezmece
Şirin ve Şirine 2 OyunuŞirin ve Şirine 2 Diego Ormanda OyunuDiego Ormanda Örümcek Adam ve Kum Adam OyunuÖrümcek Adam ve Kum Adam Oyuncak Hikayesi OyunuOyuncak Hikayesi Cin Alinin Oğlu OyunuCin Alinin Oğlu Super Hero Sonsuzluk Yarışı OyunuSuper Hero Sonsuzluk Yarışı Wotwotlar Yapboz OyunuWotwotlar Yapboz Yasak Tapınak OyunuYasak Tapınak Hugo Tatilde OyunuHugo Tatilde Pepee Çilek Sepeti OyunuPepee Çilek Sepeti Dolinin Bahçesi OyunuDolinin Bahçesi Patrick Pizza Servisi OyunuPatrick Pizza Servisi Samuray Jack OyunuSamuray Jack Gumball Okuldan Kaçış OyunuGumball Okuldan Kaçış Gumball Darwine Ulaş OyunuGumball Darwine Ulaş
Yorumlar
Bu oyuna henüz kimse yorum yapmamış.

İlk yorumu sen yapmak istiyorsan sağ taraftaki "Yorum Ekleyin" bölümünü kullanabilirsin. Yorumun onaylandıktan sonra burada gözükecektir.

Yorum EkleyinCopyright © 2012 - 2013 www.gogleoyun.com Tüm hakkı saklıdır. RSS Ortaklar Medya Blog