Google Oyunları - 123 Oyunlar - Ben 10 Oyunları - Meb Oyun - Kral Oyun

Sosyal MedyaSosyal Medya


KategorilerKategoriler
Diğer SitelerimizDiğer Sitelerimiz
ReklamlarReklamlar
İtfaiyeci Sam


Google Oyunları Nedir?

İnternet oyunları denince en çok akla gelen ve oynanan oyunlar Google Oyun kategorisinde toplanıyor. GogleOyun.com, en yeni ve kaliteli oyunları bulabileceğiniz büyük bir oyun sitesidir.

Oyunu BaşlatOynanma
3428

Kategori
Çizgi Film Oyunları
Açıklama : İtfaiyeci Sam helikopteri ile binalardaki yangınları söndürmek için görevini tamamlaması gerekiyor. İtfaiyeci Sam in helikopterini YÖN TUŞLAR ile evlerin üzerinde gördüğümüz yangınları BOŞLUK yani SPACE tuşuna basark su atalım. Suyunuzu tekrar doldurmak için yıldızları toplamayı unutmayınız. Gogleoyun.com iyi eğlenceler dileriz..

Benzer Oyunlar
REKLAMLAR
Zombi Oyunu
Maskeli Sünger Bob Oyunu OyunuMaskeli Sünger Bob Oyunu Pepe Macera Oyunu OyunuPepe Macera Oyunu Koşucu Çılgın Hırsız OyunuKoşucu Çılgın Hırsız Pepee Çilek Topluyor OyunuPepee Çilek Topluyor Pocoyo OyunuPocoyo Kim Possible 2 OyunuKim Possible 2 Oyuncak Hikayesi Oyunu OyunuOyuncak Hikayesi Oyunu Sünger Bob Traktörü OyunuSünger Bob Traktörü Oyuncak Hikayesi OyunuOyuncak Hikayesi Gumball Su Balonu OyunuGumball Su Balonu Pepee Çilek Sepeti OyunuPepee Çilek Sepeti Powerpuff Girls OyunuPowerpuff Girls Sid Giydirme OyunuSid Giydirme Hamburgerci Sünger Bob OyunuHamburgerci Sünger Bob Dolinin Bahçesi OyunuDolinin Bahçesi
Yorumlar
avatar
melisa | 09/05/2014
müüüüüüüthiş
avatar
eren | 22/11/2013
itfayeci sam seni çok seviyorum

Yorum EkleyinCopyright © 2012 - 2013 www.gogleoyun.com Tüm hakkı saklıdır. RSS Ortaklar Medya Blog