Google Oyunları - 123 Oyunlar - Ben 10 Oyunları - Meb Oyun - Kral Oyun

Sosyal MedyaSosyal Medya


KategorilerKategoriler
Diğer SitelerimizDiğer Sitelerimiz
ReklamlarReklamlar
İtfaiyeci Sam


Google Oyunları Nedir?

İnternet oyunları denince en çok akla gelen ve oynanan oyunlar Google Oyun kategorisinde toplanıyor. GogleOyun.com, en yeni ve kaliteli oyunları bulabileceğiniz büyük bir oyun sitesidir.

Oyunu BaşlatOynanma
3262

Kategori
Çizgi Film Oyunları
Açıklama : İtfaiyeci Sam helikopteri ile binalardaki yangınları söndürmek için görevini tamamlaması gerekiyor. İtfaiyeci Sam in helikopterini YÖN TUŞLAR ile evlerin üzerinde gördüğümüz yangınları BOŞLUK yani SPACE tuşuna basark su atalım. Suyunuzu tekrar doldurmak için yıldızları toplamayı unutmayınız. Gogleoyun.com iyi eğlenceler dileriz..

Benzer Oyunlar
REKLAMLAR
Zombi Oyunu
Tweety Okyanus Temizliği OyunuTweety Okyanus Temizliği Diego Kutup Bölgesinde OyunuDiego Kutup Bölgesinde Köstebekgiller OyunuKöstebekgiller Hugo Tatilde OyunuHugo Tatilde Maskeli Sünger Bob Oyunu OyunuMaskeli Sünger Bob Oyunu Batman Buz Devri OyunuBatman Buz Devri Oyuncak Hikayesi OyunuOyuncak Hikayesi Gumball Darwine Ulaş OyunuGumball Darwine Ulaş Sünger Bob Süper Temizlikçiler OyunuSünger Bob Süper Temizlikçiler Rigby ve Kas Adam OyunuRigby ve Kas Adam Tamirci Gürbüz OyunuTamirci Gürbüz Scooby doo Bmx OyunuScooby doo Bmx Çakmaktaşlar Macera Yarışı Oyunu OyunuÇakmaktaşlar Macera Yarışı Oyunu Şirinleri Kurtar OyunuŞirinleri Kurtar Kanal D OyunuKanal D
Yorumlar
avatar
melisa | 09/05/2014
müüüüüüüthiş
avatar
eren | 22/11/2013
itfayeci sam seni çok seviyorum

Yorum EkleyinCopyright © 2012 - 2013 www.gogleoyun.com Tüm hakkı saklıdır. RSS Ortaklar Medya Blog