Google Oyunları - 123 Oyunlar - Ben 10 Oyunları - Meb Oyun - Kral Oyun

Sosyal MedyaSosyal Medya


KategorilerKategoriler
Diğer SitelerimizDiğer Sitelerimiz
ReklamlarReklamlar
Rigby ve Kas Adam


Google Oyunları Nedir?

İnternet oyunları denince en çok akla gelen ve oynanan oyunlar Google Oyun kategorisinde toplanıyor. GogleOyun.com, en yeni ve kaliteli oyunları bulabileceğiniz büyük bir oyun sitesidir.

Oyunu BaşlatOynanma
2364

Kategori
Çizgi Film Oyunları
Açıklama : Kahramanımızın çok kaslı ve süper bir vücudu var bu arkadaşı kendine çok güveniyor ver kahramanımızı sırtlanıp koşmaya başlıyor. Bizde bu sırada kahramanımızın başına bir şey gelmesin diye onu kontrol etmeye çalışıyoruz. Space(Boşluk) tuşunu kullanarak zıplıyoruz ve puanları topluyoruz. Karşımıza çıkan zorluklardan, engellerden kurtulmak için Mouse'umuzun ateş etme tuşunu kullanarak kurtuluyoruz. Daha yükseğe çıkmak için ise Space(Boşluk) tuşuna çift basıyoruz.

Benzer Oyunlar
REKLAMLAR
Zombi Oyunu
Hızlı Gonzales OyunuHızlı Gonzales Köstebekgiller OyunuKöstebekgiller Çakmaktaşlar Macera Yarışı Oyunu OyunuÇakmaktaşlar Macera Yarışı Oyunu İtfaiyeci Sam Oyunuİtfaiyeci Sam Samuray Jack OyunuSamuray Jack Damlanın Dolabı Giydirme OyunuDamlanın Dolabı Giydirme Pepee Çilek Topluyor OyunuPepee Çilek Topluyor Powerpuff Girls OyunuPowerpuff Girls Super Hero Sonsuzluk Yarışı OyunuSuper Hero Sonsuzluk Yarışı Sünger Bob 6 OyunuSünger Bob 6 Maskeli Sünger Bob Oyunu OyunuMaskeli Sünger Bob Oyunu Oyuncak Hikayesi OyunuOyuncak Hikayesi Kelolan Oyunları OyunuKelolan Oyunları Oyunlar1 OyunuOyunlar1 Sünger Bob Deniz Altı OyunuSünger Bob Deniz Altı
Yorumlar
avatar
ceysun | 13/02/2014
8779 yaptim
avatar
rumeysa tuana | 11/05/2013
güzel
avatar
burak | 22/03/2013
ben 23120 yaptım

Yorum EkleyinCopyright © 2012 - 2013 www.gogleoyun.com Tüm hakkı saklıdır. RSS Ortaklar Medya Blog