Google Oyunları - 123 Oyunlar - Ben 10 Oyunları - Meb Oyun - Kral Oyun

Sosyal MedyaSosyal Medya


KategorilerKategoriler
Diğer SitelerimizDiğer Sitelerimiz
ReklamlarReklamlar
Rigby ve Kas Adam


Google Oyunları Nedir?

İnternet oyunları denince en çok akla gelen ve oynanan oyunlar Google Oyun kategorisinde toplanıyor. GogleOyun.com, en yeni ve kaliteli oyunları bulabileceğiniz büyük bir oyun sitesidir.

Oyunu BaşlatOynanma
2353

Kategori
Çizgi Film Oyunları
Açıklama : Kahramanımızın çok kaslı ve süper bir vücudu var bu arkadaşı kendine çok güveniyor ver kahramanımızı sırtlanıp koşmaya başlıyor. Bizde bu sırada kahramanımızın başına bir şey gelmesin diye onu kontrol etmeye çalışıyoruz. Space(Boşluk) tuşunu kullanarak zıplıyoruz ve puanları topluyoruz. Karşımıza çıkan zorluklardan, engellerden kurtulmak için Mouse'umuzun ateş etme tuşunu kullanarak kurtuluyoruz. Daha yükseğe çıkmak için ise Space(Boşluk) tuşuna çift basıyoruz.

Benzer Oyunlar
REKLAMLAR
Zombi Oyunu
Damlanın Dolabı Giydirme OyunuDamlanın Dolabı Giydirme Asdfghjklşi OyunuAsdfghjklşi Pocoyo OyunuPocoyo Tom ve Jerry Traktör 2 OyunuTom ve Jerry Traktör 2 Sonic Gökyüzü Savaşı OyunuSonic Gökyüzü Savaşı Sünger Bob Koşuyor OyunuSünger Bob Koşuyor Süngerbob Motocross OyunuSüngerbob Motocross Cin Alinin Oğlu OyunuCin Alinin Oğlu Oyuncak Hikayesi Oyunu OyunuOyuncak Hikayesi Oyunu Demir Adam: Zırhlı Adalet OyunuDemir Adam: Zırhlı Adalet Şirinleri Kurtar OyunuŞirinleri Kurtar Taş Devri Arabası 2 OyunuTaş Devri Arabası 2 İtfaiyeci Sam Oyunuİtfaiyeci Sam Köstebekgiller OyunuKöstebekgiller Peynir Köprüsü OyunuPeynir Köprüsü
Yorumlar
avatar
ceysun | 13/02/2014
8779 yaptim
avatar
rumeysa tuana | 11/05/2013
güzel
avatar
burak | 22/03/2013
ben 23120 yaptım

Yorum EkleyinCopyright © 2012 - 2013 www.gogleoyun.com Tüm hakkı saklıdır. RSS Ortaklar Medya Blog